11 | 11 | 2019

OGNISKO I DYSKOTEKA KLAS TRZECICH

Tegoroczni trzecioklasiści postanowili zerwać z tradycją szkoły – zamiast komersu odbyło się ognisko, podczas którego piekli kiełbaski, śpiewali piosenki przy akompaniamencie gitary. Entuzjaści futbolu mogli obejrzeć mecz piłki nożnej, a zwolennicy aktywnego spędzania czasu na powietrzu – zagrali w piłkę siatkową na ORLIKU. Nie zabrakło również pląsów na parkiecie – kiedy zapadł zmrok odważni chłopcy prosili swoje koleżanki do tańca. Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce doskonale nagłośnionej przez naszych dwóch didżejów – Piotra Długosza (absolwenta szkoły) i Kacpra Razika (ucznia klasy pierwszej). Długo oczekiwanym, ale za to naprawdę „smacznym” punktem programu była pizza.

Impreza została przygotowana przez rodziców klas trzecich gimnazjum przy współpracy z wychowawcami. Honorowymi gośćmi były panie: Dyrektor Bożena Lorent i Pedagog Iwona Kubicka.

tekt i foto: Wioletta Perkowska

(gallery}galeria_komers2014{/gallery}