Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

24 | 02 | 2020

OGNISKO I DYSKOTEKA KLAS TRZECICH

 

Tegoroczni trzecioklasiści postanowili zerwać z tradycją szkoły – zamiast komersu odbyło się ognisko, podczas którego piekli kiełbaski, śpiewali piosenki przy akompaniamencie gitary. Entuzjaści futbolu mogli obejrzeć mecz piłki nożnej, a zwolennicy aktywnego spędzania czasu na powietrzu – zagrali w piłkę siatkową na ORLIKU. Nie zabrakło również pląsów na parkiecie – kiedy zapadł zmrok odważni chłopcy prosili swoje koleżanki do tańca. Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce doskonale nagłośnionej przez naszych dwóch didżejów – Piotra Długosza (absolwenta szkoły) i Kacpra Razika (ucznia klasy pierwszej). Długo oczekiwanym, ale za to naprawdę „smacznym” punktem programu była pizza.

Impreza została przygotowana przez rodziców klas trzecich gimnazjum przy współpracy z wychowawcami. Honorowymi gośćmi były panie: Dyrektor Bożena Lorent i Pedagog Iwona Kubicka.

tekt i foto: Wioletta Perkowska

(gallery}galeria_komers2014{/gallery}

obejrzyj więcej fotografii

 

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1557011
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
695
3260
3955
1539636
1557011